SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA NE ARBERI
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
189704
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Iper banesa me qira ne lagjen Arberi, banesa gjendet afer Ambasades Amerikane. Banesa ka 90m2, gjendet ne katin e III-te. Banesa eshte komplet e mobiluar dhe eshte e pershtateshme per familiar.

Renditja:
Sallon me kuzhine
2 dhoma gjumi
Banjo
2 shpajza
2 ballkona

Çmimi: 400 euro

Kontakti:
Da Vinci Real Estate
Rruga Tringe Smajli nr. 16,
(perballe SwissDiamond)
Tel: 045 951358
Viber: 049 882380
davinciprishtina@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »