SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtëpia Dy Katëshe në Prishtinë
Çmimi :
€310,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 20:16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
189707
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia gjindet në lagjen Bregu i Diellit afër banesave të bardha.Shtëpia ka një siperfaqe prej 300m2 dhe është e shtrirë në 4 ari truall.Shtëpia ka një plan tejët të mirë dhe modern,dhe po ashtu edhe posedon ngrohjen qendrore.

Shtëpia ka këtë renditje :

Kati Përdhes - Një Garazh për një Veturë , Një Kuzhinë Verore, Një Dhomë ku është i vendosur sistemi i ngrohjes qendrore të shtëpisë, Një Dhomë e cila momentalisht shfrytëzohet për zyre dhe Koridori.

Kati i Parë - Dhoma e Ditës me Kuzhinë dhe Tryezari , Një Banjo , Një Terracë e madhe dhe Koridori.

Kati i Dytë - Katër Dhoma Gjumi ,Dy Banjo,Dy Ballkona dhe Koridori.

Kati i Sipërm - Çatia , e cili mundet me u shfrytëzue si dhomë magazinimi.

Çmimi : 310.000 € (I Diskutueshëm)

Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: 044 799 407(Viber) Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »