SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ne shitje ne Aktash
Çmimi :
€88,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Prill '18
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
77 m²
ID e produktit :
189725
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 77m2 dy dhoma gjumi sallon kuzhin trapezari koridor banjo dhe dy terasa lindje perendimBanesa gjindet ne Rr Agim Ramadani "afer fakulltetit te edukimit te autoshkolla ABISI ne katin e shtat me lifte te ri dhe zhiton88000€

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
nebih
Prishtinë
049159087
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »