SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qera banesa ne Qender te Prishtines
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
12 Prill '18
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
189728
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qera banesa ne qender te Prishtines e pershtatshme per zyre ose banim.Banesa ka 70 metra katror dhe gjendet ne katin e pare.Ka dy dhoma,nje banjo,nje kuzhine,nje koridor dhe nje ballkon.Banesa eshte e pamobiluar por ka kuzhinen.
Banesa ndodhet prapa Fakultetit Ekonomik ne nje lagje me ndricim publlik,uje dhe rryme 24 ore.
Cmimi:500/muaj
Te interesuarit te lajmerohen ne numrin e telefonit:045-514-444(viber)
Informata rreth publikuesit
j
Prishtinë
045514444
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »