SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qera lokali ne Sante
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
12 Prill '18
Madhësia :
25 m²
ID e produktit :
189729
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qera lokali ne Sante ,ne parkingun e madh afer biliardos.Lokali ka 25 metra katror dhe eshte i gatshem per shume lloje biznesi.
Cmimi 150 euro ne muaj.
Te interesuarit te lajmerohen ne numrin e telefonit:045-514-444(viber)
Informata rreth publikuesit
j
Prishtinë
045514444
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »