SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet shtepia 500m2 neto ne shitje te Dodona !DELTA
Çmimi :
€400,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
4
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
189730
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet shtepia 500m2 neto ne shitje te "Dodona" ne udhekryq ne nje pozite mjaft te favorshme dhe me prespektive
Shtepia eshte e ndertuar ne 1.4 ari dhe posedon edhe 1.4 ari tjera obor(per dy vetura), eshte 2.5 kate nje hymje dhe posedon- pese dhoma gjumi, tre sallona nje çardak, dhe 4 banjo e disa ballkona
Ka bodrumin me nje hapsire prej 120m2 ku gjendet edhe rezervari i ujit 500litra ne rast nevoje, si dhe nxemja me dru ose rryme
Po ashtu posedon dy lokale njera me siperfaqe prej 70m2 i leshuar me qira, dhe tjetra 17m2 ne pjesen tjeter te shtepise, Me dokumentacion te rregullt
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »