SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 55m2 me qira te Qafa !DELTA
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
189731
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 55m2 me qira te "Qafa" ne rr "UÇK"
Ndodhet ne katin e katert te banimit pa ashensor, eshte komplet e mobiluar me shije dhe stil, posedon- nje dhome gjumi, dhome dite me kuzhine dhe tryezari, banjo, ballkon dhe depo
Ofrohet vetem per nderkombetar, familjar ose cift me qendrim afatgjate(menyra e pageses 6-muaj parapagim ose nje vit)
Ka parkingun jashta objektit me qasje vetem per banoret e baneses
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »