SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 85m2 me qira ne Ulpiane !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
189732
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa luksoze 85m2 me qira ne lagjen "Ulpiana" mbrapa "AAK-së"
Ndodhet ne katin e katert te banimit pa ashensore dhe posedon siperfaqe te teresishme prej 85m2 neto
Ka kete renditje- dy dhoma gjumi, salloni, kuzhina, tryezaria, banjo, wc dhe ballkon
Eshte e mobiluar dhe e pajisur me aparate elektro-shtepiake (italiano dhe gjermane). Posedon ngrohje qendrore dhe ne nje lokacion mjaft te favorshem ka afer qendren, universitetin, tregun e Ulpianes dhe posten. Ofrohet per nderkombetar ose familjar me qendrim afat-gjate
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »