SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet hapsira 400m2(2kate) me qira ne Hajvali !DELTA
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
189733
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet hapsira afariste 400m2(2kate) me qira ne "Hajvali" ne magjistralen "Prishtine-Gjilan" me qasje direkte me rrugen kryesore
Objekti posedon dy kate njeri kat ka 200m2 dhe kati pare tjeter 200m2(me mundesi te leshimit me qira njerit kat) Posedon po ashtu hapsire te mjaftueshme parkingu ne hapsiren jashta objektit me siperfaqe prej 5 ari
E pershtatshme per punetori ose industri, çmimi 900€ per te dyja katet
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »