SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira per zyre ne Qender
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
189744
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa duplex me qira .Banesa mund te shfrytezohet per zyre, banesa eshte ne katin e 3dhe4 me siperfaqe prej 120m2
Banesa ka 5 hapsira pune kuzhine , 2 banjo si dhe ballkon

Cmimi i qirase eshte 700euro i negociueshem

Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne :
044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78
email - omegaprishtina@gmail.com
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »