SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira per zyre ne Qender perballe "Swiss Diamond"
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '19
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
189746
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne qender per zyre .
Banesa eshte ne katin e 3 me siperfaqe prej 70m2.
Ka 3 hapsira pune , banjo dhe 2 ballkone

Cmimi i qirase eshte 400euro plus shpenzimet

Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne:
044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78
email : omegaprishtina@gmail.com
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »