SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 91m2 ne rrugen "B" te "Dervisholli"
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
21 Maj
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
91 m²
ID e produktit :
189750
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 91m2 ne rrugen "B" te "Dervisholli", banesa eshte ne katin e peste, ka kete renditje:

-dhome dite me kuzhine
-dy dhoma te gjumit
-dy banjo dhe
-ballkon.

Cmimi eshte 1100 euro per m2, me mobilje.

Per me shume info na kontaktoni ne nr:
| 044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78 |
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »