SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia tri katëshe ne Tasligje 210 m2
Çmimi :
€125,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
210 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
189751
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia komplet e mobiluar me Standarde Europiane ne Taslixhe.
Shtepia ka tri kate dhe posedon:
Kati 1 -Sallon ,kuzhine ,banjo, 2 ballkona
Kati 2 -3 dhoma gjumi ,banjo, 2 ballkona
Kati 3 -Sallon dhe 2 ballkona.
Siperfaqja : 210 m2.
Bej ndrrim edhe me banesa ne Prishtine.

Çmimi : 125,000 €

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »