SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qira ne Dardani me pamje nga parku Kati III
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:00
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
189753
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me Qira ne lagjen Dardania me pamje te hapur nga parku.
Banesa posedon:
-Dhome Gjumi
-Dhome dite me kuzhine
-Banjo
-Ballkon.
Banesa eshte gjysme e mobiluar.
E pershtatshme edhe per zyre.
Kati III.

Çmimi : 200 €/muaj.
Ne çmim perfshihen shpenzimet e ujit,rrymes dhe berllogut.

Tel: 045478477
Premium Patundshmeri
Informata rreth publikuesit
Premium Patundshmëri
Prishtinë
045478477
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »