SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA ME QIRA QENDER
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
189754
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira (vetem për biznes afarist) e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Qender(te Kino ABC) kati:I dytë(II)sipërfaqja:90m2
Banesa posedon:Dy dhoma gjumi,sallon,kuzhinë,dy banjo,dy koridora,shpajz dhe dy ballkona
Çmimi 1000€(i diskutushëm)
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email:info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »