SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qera 280m2+120m2 prapa Grandstores
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
25 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
189760
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia leshohet me qera per familjar apo ndonje qerdhe
Shtepia ka siperfaqen prej 280m2 + 120m2 podrum
Renditja kati II 3dhoma gjumi 1 banjo nje shpajz i hapur
Renditja kati I 1 dhom 1 banjo 1 sallon me kuzhin te ndar nga salloni
Ka nxemjen me rrym dhe pelet
Dhe ka oborr prej 9 ari
Per me shum info 049 855001
Viber +38349855001
Informata rreth publikuesit
Genti-an
049 855001
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »