SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa super e mobiluar mbrapa Kolegjit Iliria 250E
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:04
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
189761
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa super e mobiluar mbrapa Kolegjit Iliria 250E

Leshohet banesa me qera mbrapa Kolegjit Iliria ne Breg te Diellit.
Banesa eshte e madhe 66 m2 dhe perbehet nga:
Salloni me Kuzhin
1 Dhome Gjumi
Banjo
Koridor.
Banesa eshte me nxemje qendrore me rrym.
Banesa gjendet ne katin e pare.
Banesa eshte ne nje pozit shume te pershtatshme.
Qmimi:250 euro( padiskutueshem).

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+377 (44) 77 77 90
✆+383 (44) 132 995
✆+383 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »