SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Ulpiane te Soliterat
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
12 Prill
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
189765
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen ne Ulpian. Te fontana (ne solitera). Banesa eshte 60m², eshte ne katin e 12-te me lift funkcional me kartela.

Posedon:

» Dhome gjumi
» Sallon
» Kuzhine me trapezari ndamas nga salloni
» Banjo
» Ballkon
» Koridor

Ka pamje shume te bukur te qytetit. Uje 24 ore si dhe nxemjet me termokos. Eshte e saporenovuar.

Depozit minimum nje gjysme-qiraje.

Agjensioni "HomeLink"

per informata shtese na kontaktoni ne:

045550554
viber: +38345550554
email: agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »