SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Tophane te Shkolla Meto Bajraktar
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
ID e produktit :
189769
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qira në Qafa Mbrapa Safrabezit perball Shkolles Meto Bajraktari ne katin e 3 , e mobiluar në tersi me kushte të mira banim dhe ka këtë renditje:

– Dhome dite me kuzhine,
– Dy dhoma gjumi,
– terasa
– Banjo,

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049 622 300
045 505 723
038/ 55 80 87
E-mail: sadrialija@access-ks.com

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
access
Prishtinë
049622300
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »