SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me Qira te Gjimnazi “Sami Frashëri”
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
24 Maj '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
189770
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë me qira të Gjimnazi “Sami Frashëri ” mbrapa Marketit , ne katin e 1 , e mobiluar në tersi me kushte të mira banim dhe ka këtë renditje:

– Dhome dite me kuzhine,
– 1 dhomë gjumi,
– Banjo, – shpajz.

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049 622 300
045 505 723

E-mail: sadrialija@access-ks.com

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
access
Prishtinë
049622300
Sami Frashëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »