SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira te Qafa mbrapa ProCredit Bank
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
29 Maj '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
189772
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë me qira te Qafa mbrapa ProCredit Bank e mobiluar ne tersi me kushte te mire banimi dhe ka kete renditje:

-Banesa leshohet per Familajr dhe Qift !

– Dhom dite me kuzhine,
– 2 Dhoma gjumi,
– Banjo,
– Terasa,

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
045/ 622 262
049/ 612 222 Viber
e-mail: sali@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com 
Informata rreth publikuesit
access
Prishtinë
049622300
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »