SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESË me QIRA ne ARBËRI (DRAGODAN) te mbi Maxi *
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
189774
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qira në Arbëri mbrapa Maxi Market dhe afer Restaurant Nazi ne katin e 3 lift nuk ka , e mobiluar në tersi me kushte të mira banim dhe ka këtë renditje:

– Dhome dite me kuzhine,
– 1 dhomë gjumi,
– terasa
– Banjo,

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049 622 300
045 505 723

E-mail: sadrialija@access-ks.com

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundsh
Informata rreth publikuesit
access
Prishtinë
049622300
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »