SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë EXLUZIVE me Qira ne Dardani te Bill Clintoni
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
189775
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Banesa eshte ne Dardani tek Ora, te sheshi Bill Clinton, kati 3 lifti punon rregullisht
*Banesa është e kompletuar e renovuar, nxemje me termokos. *Banesa lëshohet me qira vetem per qift ose te huaj!

Banesa ka këtë rënditje:

1 Sallon me Kuzhinë

1 Dhomë gjumi,

1 Banjo ,

1 Ballkon

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049 622 300
045 505 723

E-mail: sadrialija@access-ks.com

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
access
Prishtinë
049622300
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »