SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpia me 5.67Ari ne Tasligje
Çmimi :
€500,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:30
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
189782
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia me 5.67Ari ne Tasligje (te udhkryqi i kishes)
Shtepia eshte III- katëshe me dy hyrje posedon dhe bodrum.

çmimi:500.000Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »