SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap me qira banesën 3 dhomeshe - në Ulpiane
Çmimi :
€330.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
189783
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qira banesen 3 dhomeshe ne lagjen Ulpiana, blloku U2 (dy blloqe prapa AAK-se), kati i 4-te, me siperfaqe te teresishme neto prej 85 m2. Banesa perbehet si ne vijim:
2 dhoma gjumi,
1 sallon,
1 kuzhine,
1 trepezari,
1 banjo,
1 tualet dhe
1 ballkon.

Lëshohet vetem për familjar!

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300

045 505 723

e-mail: sadrialija@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com 
Informata rreth publikuesit
access
Prishtinë
049622300
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »