SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESË në Bregun e Diellit prapa Meridian Express
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
189787
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet BANESA me Qira në Bregun e Diellit prapa Meridian Express, afër Pasticceris CIAO 4, rruga Gazmend Zajmi. Kati i 2-të. Sipërfaqja 64m².

Renditja:

- Qëndrim Ditor me Kuzhinë dhe Tryezari

- 1 Dhomë Gjumi

- Banjo

- Koridor

E mobiluar

- Çmimi 200 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +38344108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+38344108703
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »