SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Dardani mbi kurriz
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
189793
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne lagjen Dardania, mbi kurriz, ne katin e 4-t me lift funkcional. Ajo ka siperfaqe prej 70m² dhe eshte e mobiluar.

Posedon:

» sallon me kuzhine
» dhome gjumi
» banjo
» wc
» ballkon
» koridor
» shpajz

Cmimi 200 euro ne muaj

Agjensioni "HomeLink"

per informata shtese na kontaktoni ne:

045550554
viber: +38345550554
email: agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »