SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne Mati 1_1+1
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:57
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
189794
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Mati 1,banesa eshte ndertese e re e pamobiluar me siperfaqe 62.m2
Banesa posedon:
- Dhome gjumi
- Sallon
- Kuzhine
- Banjo
- Korridor
- Ballkon
Qmimi 700euro/m2

Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124- 677
Informata rreth publikuesit
SMART
049/124-677
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »