SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR QIRA - Banesë 2+1 e sapo mobiluar në Lakrishte
Çmimi :
€370.00
Kategoria :
Postuar :
17 Prill
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
189795
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR QIRA Banesë 2+1 e sapo mobiluar në Lakrishte në Prishtinë tek objektet e reja të "Tregtia".

80m²│2 Dhoma gjumi│1.5 Banjo│Kati 1

Banesa ndodhet në katin 1 të njërit prej objekteve të reja të kompanisë "Tregtia" të lëshuara për përdorim së fundi, në lagjen Lakrishte në Prishtinë. Objekte cilësore, hapësirë parkimi para objektit, izolim të mirë termik dhe akustik, 4 banesa në kat, lidhje të shpejta me qendrën.

Me sipërfaqe prej 80m² përbëhet nga 1 Qëndrim Ditor me Kuzhinë, 2 Dhoma Gjumi, Banjo, 1 WC dhe Ballkon.

Është e sapo mobiluar, të gjitha të reja, kuzhinë me të gjitha pajijset funksionale.

Lokacioni në Google Maps:
goo.gl/maps/XkdC4WhjaPz 

Çmimi: 370 €/muaj

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »