SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira ne L.Kalabria (Emshir) - 200 Euro
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:45
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
189797
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne L.Kalabria (Emshir), komleksi EXDC. Banesa ka 56 m2 dhe gjendet ne katin e 7-te me lift.

Posedon:

Dhome Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 200 Euro

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+37744557227 VIBER
+38649557227 VIBER
+37745557227

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION
Informata rreth publikuesit
Agjensioni UNION
Prishtinë
044557227
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »