SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira te Famisi ne bregun e diellit
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:02
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
189798
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne Prishtine, Bregu i Diellit, te Famisi. Banesa eshte ndertim i ri, teresisht e mobiluar me mobilje te reja me kushte shume te mira. Ka siperfaqe prej 72m², eshte ne katin e 3-te.

Posedon:

» sallon me kuzhine
» dhome fjetje
» banjo
» koridor
» ballkon

Objekti posedon ashensor dhe eshte 24h ne vezhgim te kamerave. Uje dhe energji elektrike ka 24h ne dite, ka hapesire te mjaftusheme per paking te veturave.

Cmimi 350 euro/muaj + 15 euro mirembajtja
1 qera depozit e obligueshme

Agjensioni "HomeLink"

per informata shtese na kontaktoni ne :

045550554
+38345550554 viber
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »