SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me Qira në Rrugën B te Banesat e Royalit
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
24 Maj '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
189799
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj banesën me Qira në Rrugën B, te banesat e Royalit, objekt mjaft cilesor me hapsirë parkingu.

Banesa është në katin e 5 të komplet e mobiluar!

Përshkrimi i banesës:

►Sallonin me Kuzhin,
►1 Dhomë te Gjumit,
►Banjo,
►Korridor
►Ballkon.

Banesa është e kyqur ne Termokos!

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel: 045 505 723

049 622 300 edhe ne viber

e-mail: access-ks@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
access
Prishtinë
049622300
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »