SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
Shitet banesa ne Mat 1
Çmimi :
€66,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
86 m²
ID e produktit :
189817
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Shitet banesa ne Mat 1
Banesa gjindet ne katin e Katërt dhe ka këtë renditje:
*Sallon me kuzhinë
*Dy dhoma gjumi
*Dy banjo
*Koridor
*Ballkon
*Shpajz(depo)

Çmimi 66 500 euroAgjencioni për Patundshmëri
Swiss Real Estate

Tel&Viber +38345905717
📧 agjencioniswiss@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »