SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë-Zyre me qira në Qender, Prishtinë | M1
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:03
Madhësia :
45 m²
ID e produktit :
189857
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë-Zyre me qira në Prishtinë, Qender, rr. Garibaldi, kati i III-të.
Renditja:
◽ 2 dhoma
◽ koridor,
◽ banjo dhe
◽ ballkon.
E renovuar komplet
E pershtatshme per zyre, me pamje nga rruga Garibaldi si dhe nga lagjja Pejton.
Çmimi: 400€/muaj

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »