SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera te Santea ne Dardani me Termokos 200E
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:59
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
189860
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera te Santea ne Dardani me Termokos 200E

Leshohet banesa me qera ne lagjen Dardania.
Banesa eshte e madhe 50 m2 dhe ka kete renditje:
Salloni
Kuzhina
Dhome Gjumi
Banjo
Koridor
Ballkon.
Banesa gjendet tek Santea dhe eshte nje lokacion shume i pershtatshem.
Posedon ngrohje qendrore nga Termokosi.
Qmimi:200E

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+377 (44) 77 77 90
✆+383 (44) 132 995
✆+383 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »