SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira per zyre ne sheshin "Nena Tereze"
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:05
Madhësia :
86 m²
ID e produktit :
189861
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne qender
Banesa eshte ne katin e dyte me siperfaqe prej 86m2
Banesa eshte e renovuar ka 2 hapsira te medha pune , banjo dhe ballkon

Cmimi i qirase eshte 650euro i negociueshem

Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne:
044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78
email : omegaprishtina@gmail.com
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »