SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet banesa me qira per zyre ne rrugen ''B''moderne
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:05
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
189865
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet banesa me qira per zyre e gatshme me inventare, lokacioni ne rrugen B, objekti Residio 2, e ndertuar nga Dervisholli, me tulla te zeza. Banesa eshte 105m2, ka sallon, dy dhoma gjumi, kuzhine, dy banjo, dy terasa dhe nje depo. Banesa eshte ne katin e 7 me pamje nga rruga, ngrohje qendrore me termokos, mirembajtje te perditshme dhe garazhin per veture nen objekt. Banesa ka uje 24h, sistem alarmi dhe kamera sigurie. 049899002

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Future Invest
Prishtinë
045799979
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »