SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet Banesa Me Qira ne Lagjen Emshir 200$
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:03
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
189868
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Banes Me Qira Ne Lagjen Emshir. Kati i 1

Dhe Ka Këtë Renditje;
*Sallon +Kuzhin
*1 Dhom Gjumit

Banesa Vlen Vetem Per Qift

Cmimi 200 Euro

Për info 044780999(viber)

Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook Agjensioni Qendra
Code 8196
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »