SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
27 Prill '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
94 m²
ID e produktit :
189872
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet zyrja me qira te sllovenia e sportit mbrapa Hotel Sirius. Zyrja eshte ne kat te 1 dhe ka hapsire prej 94m2. Numrat kontaktues jan
045273006 ose 044137466 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Granit
Pristina
38345273006
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »