SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Arberi _3+1
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:12
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
189877
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne lagjen Arberia, banesa eshte super e mobiluar, gjendet na ketin e 4-te, lift funksional, 100m2

Banesa ka kete renditje:
>> tri dhoma gjumi
>> sallon dhe kuzhine
>> dy banjo
>> ballkon
>> koridor
Qmimi 550€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 333 -511
WhatsApp & Viber:
+383 44 333 511
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
044333511
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »