SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet shtëpia me qera në Veternik mrapa Gorenjës
Çmimi :
€1,900.00
Kategoria :
Postuar :
21 Qershor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
6
Madhësia :
700 m²
Ekstra :
Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
189879
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet shtëpia me qera në Veternik mrapa Gorenjës .

Shtepia P+2 posedon hapesir te shfrytëzueshme me total:700m2

-Bodrumi
Kthina per rezervuarin e ujit , instalimin e nxemjes qendrore me pelet .
kthin te veqant (Gym)
Banjo
Garazhd.

-Kati perdhes
Dhomë dite
Kuzhinë
Trepezari
Dhomë gjumi
Bibliotek
Banjo.

-Kati i pare
Dhome gjumi + banjo
Dhome gjumi
Banjo
Ballkon.

-Kati i dyte
Dhome dite me kamin
Dy dhoma gjumi
Banjo
Tarracë Kulmi ( i shfrytezushem per qendrim dhe grill).

Oborri I cili do te jete ne shfytezim nga Qeramarresi.
Ujë dhe Energji elktrike 24/7
Sistem sigurie alarm dhe kamera .
Thithëse elektrike centrale ne çdo katë
Parking Rrugorë dhe privat .

çmimi:1900Euro (neto)

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »