SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 65m² për qira në lagjen Mati 1
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
189884
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
65m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dy Dhoma Gjumi

Banesa ndodhet në një objekt banesorë në lagjen Mati 1, ndërtim i ri me arkitekturë moderne dhe organizim shumë të përshtatshëm, me video-monitorim rreth ndërtesës.

Është në katin e pestë (5) të banimit, ka hapësirë prej 65m² e cila është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dy dhoma gjumi të mobiluar në tërësi, banjo dhe terasë, posedon dhe ngrohje qendrore.

Çmimi: 250€

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »