SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 72m2 me qira ne Qender !DELTA
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:43
Madhësia :
72 m²
ID e produktit :
189888
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 72m2 me qira ne Qender perballe Stacioni te Policis.
Banesa ndodhet ne katin e VII-te me lift dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-Dhoma gjumi
-Kuzhin
-Banjo
-Ballkon
-Termokos
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38649406434
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »