SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 70 m2 me qira ne Qender !DELTA
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
189890
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 70 m2 me qira ne Qender ne Rr.Sulejman Vokshi.
Banesa (zyra) ndodhet ne katin e I-re dhe ka 2 njesi punuese.
Banesa eshte e rinovuar dhe e pershtatshme per veprimtari te ndryshme administrative.
Banesa ndodhet mprapa Fakultetit Ekonomik ne nje lagjje me ndriqim publik.

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »