SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese luksoze me qira ne kompleksin "Prime Group Residence"
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Mars
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
87 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
189891
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese luksoze me qira ne kompleksin "Prime Group Residence", kati i tete, me siperfaqe 87m2, ka kete renditje:

-dhome dite me kuzhine
-dy dhoma te gjumit
-banjo
-tualet dhe
-ballkon.

Banesa eshte e kyçur ne rrjetin e nxemjes qendrore te qytetit - TermoKos.
Jane dy lifta ne hymje, parking te mjaftueshem para objektit, hapesire gjelberuese, supermarkete , kafiteri dhe restorante - te gjitha ne afersi.

Banesa do te mobilohet ne varesi te kerkeses se qiramarresit.

Cmimi eshte sipas marreveshjes.

Per me shume info na kontaktoni ne nr:
| 044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78 |
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »