SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 67m2 me qira te Beni Dona ne Dardani !DELTA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:59
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
ID e produktit :
189909
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 67m2 me qira te Beni Dona ne lagjjen Dardani.
Banesa ndodhet ne katin e V-te (me lift) dhe ka keye renditje:
-Sallon me kuzhin
-2 Dhoma gjumi
-Banjo
-Ballkon
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38349406434
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »