SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne lagjen Ulpiana
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
ID e produktit :
189916
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banes me qira ne lagjen ulpiana kati i 4 67m2 posedon 1 dhom gjumi 1 sallon 1 kuzhin 1 banjo 2 ballkona dhe 1 shpajz per informata me te hollsishme kontaktoni ne nr e telefonit 044-898 -576Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edis
Prishtinë
045 33 36 06
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »