SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne qender te komuna
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
25 Prill
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
115 m²
ID e produktit :
189922
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa lshohet vetem per familjar dhe posedon te gjitha kushtet per jetes , ka sallon kuzhin , dhomë të gjumit me banjo dhe ballkan te veqant, dy dhoma ekstra , 1 banjo te pergjithshme, 1 ballkan tjeter , nxemje qendrore me rrym etjPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ilir
049/444-133
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »