SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia 3 katëshe dhe podrum në Kolovicë -Prishtinë 350 m2
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
3
Madhësia :
350 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
189930
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 3 katëshe dhe podrum ne Kolovicë -Prishtinë.
Shtepia është sistem banesor: nje hyrje e perbashket dhe secili kat me hyrje te veqantë.
Për tri katet organizmi është i njejtë:
- 2 dhoma gjumi
-Dhome dite
-Kuzhine
-Banjo,koridor,shpajz,ballkon.
Shtepia ka garazhë montuese, nxemje qendrore me naftë,dhe ka infrastrukturë të plotë, rrymë, internet/kabllovik, ujë, kanalizim të ujrave të zeza.
Nga rruga kryesore është 20-30m dhe qasja per në shtëpi është rrugicë 4m e gjerë e shtruar me kocka.
8 ari oborr.

Çmimi : 120.000€ ( I diskutueshëm).

Tel: 045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »