SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa Gjendet tek Banesat e Bardha Hyrja 5, Kati 1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 04:40
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
189934
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa Gjendet tek "Banesat e Bardha" Hyrja 5, Kati 1 dhe eshte me Siperfaqe 65m2, Renditja,


-Dhome dite
-Dhome gjumi
-Koridor
-Banjo
-Kuzhine ndamas me trapezari
-Ballkon
-Shpajz


Banesa Posedon te Gjitha Dokumentat e Pronesise

Agjensioni "Grand Plus"
Per me shume informata na kontaktoni:

Tel: +37744808806
+37744808806 Viber
+37744808806 Whatsapp

E-mail: grandpluss2000@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Grand
Prishtinë
+38344808806
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »